Sporty walki CLOUTMMA
W przypadku zmiany formuły walki, zakłady pozostają ważne.Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | data |
---|---|---|---|
Amadeusz "Ferrari" Roślik - Denis "Bad Boy" Załęcki
|
3.21 | 1.25 | 08.06. 20:00 |
Adam "AJ" Josef - Kacper "Blonsky" Błoński
|
1.47 | 2.32 | 08.06. 20:00 |
Adam "AJ" Josef - Zbigniew Bartman
|
1.70 | 1.91 | 08.06. 20:00 |
Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa - Patryk "Patiro" Grzywacz
|
1.50 | 2.25 | 08.06. 20:00 |
Sporty walki KSW
Typy zakładów
Wszystko
Zwycięzca
Będzie remis
Koniec w 1.rundzie
Koniec w 2.rundzie
Koniec w 3.rundzie
Koniec w 4.rundzie
Koniec w 5.rundzie
Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Walka zakończy się przez poddanie
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
2.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
1.zawodnik wygra przez poddanie
2.zawodnik wygra przez poddanie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
Pokaż więcej
mniej
Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | więcej | data |
---|---|---|---|---|
Tołkaczewski P. - Turyński M.
|
1.50 | 2.61 | +25 | 11.05. 19:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
1.32 | 3.40 | +25 | 11.05. 19:30 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
1.90 | 1.90 | +25 | 11.05. 20:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
1.44 | 2.79 | +25 | 11.05. 20:30 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
2.44 | 1.56 | +25 | 11.05. 21:00 |
Michalski M. - Leśko B.
|
2.47 | 1.55 | +25 | 11.05. 21:30 |
Vila A. - Formela K.
|
2.95 | 1.40 | +25 | 11.05. 22:00 |
Ruchała R. - Kaczmarczyk P.
|
1.53 | 2.52 | +31 | 11.05. 22:30 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
1.27 | 3.80 | +25 | 11.05. 23:00 |
Bartosiński A. - Grzebyk A.
|
1.22 | 4.35 | +31 | 11.05. 23:30 |
Bielski K. - Dzikowski B.
|
1.53 | 2.52 | +1 | 07.06. 20:00 |
Surdyn P. - Erzanukaev S.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 07.06. 20:30 |
Krakowiak M. - Zieliński A.
|
1.56 | 2.44 | +1 | 07.06. 21:00 |
Głowacki K. - Kasperski D.
|
2.34 | 1.60 | +1 | 07.06. 21:30 |
Michaliszyn I. - Hooi B.
|
1.32 | 3.40 | +1 | 07.06. 22:00 |
Szymański R. - Held M.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 07.06. 22:30 |
Wikłacz J. - Przybysz S.
|
1.32 | 3.40 | +1 | 07.06. 23:30 |
Kopera B. - Śmiełowski D.
|
2.52 | 1.53 | +1 | 20.07. 19:00 |
Silva M. - Woźniak E.
|
1.63 | 2.28 | +1 | 20.07. 19:00 |
Pawlak P. - Janikowski D.
|
1.58 | 2.39 | +1 | 20.07. 19:00 |
Sporty walki UFC - zakłady specjalne
UFC 301, max. stawka 200 PLNTak - Nie | Tak | Nie | data |
---|---|---|---|
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 1
|
40.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 2
|
50.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 3
|
66.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 1-2
|
22.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 2-3
|
28.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez poddanie w rundzie 1
|
35.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez poddanie w rundzie 2
|
40.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez poddanie w rundzie 3
|
50.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez poddanie w rundach 2-3
|
22.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez poddanie lub na punkty
|
4.40 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez KO/TKO lub na punkty
|
4.40 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez duszenie zza pleców (rear naked choke)
|
15.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży balachą (armbar)
|
40.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez nokaut obrotowym łokciem (spinning back elbow)
|
50.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży przez wysokie kopnięcie w głowę
|
30.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Kowalkiewicz K. - zwycięży w ciągu 30sek. od rozpoczęcia walki
|
50.00 | -1.00 | 05.05. 02:30 |
Sporty walki UFC
W BetBuilder 0.5 oznacza dokładnie połowę czasu trwania rundy (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Typy zakładów
Wszystko
Zwycięzca
Będzie remis
Koniec w 1.rundzie
Koniec w 2.rundzie
Koniec w 3.rundzie
Koniec w 4.rundzie
Koniec w 5.rundzie
Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Walka zakończy się przez poddanie
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
2.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
1.zawodnik wygra przez poddanie
2.zawodnik wygra przez poddanie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
Pokaż więcej
mniej
Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | więcej | data |
---|---|---|---|---|
Costa A. - Borjas K.
|
1.74 | 2.10 | +26 | 05.05. 00:00 |
Bonfim I. - Pichel V.
|
1.20 | 4.65 | +26 | 05.05. 00:15 |
Barbosa D. - Kareckaite E.
|
1.46 | 2.75 | +26 | 05.05. 00:30 |
Ruffy M. - Mullarkey J.
|
1.46 | 2.75 | +26 | 05.05. 00:45 |
Silva Joaquim - Klose D.
|
2.44 | 1.56 | +26 | 05.05. 01:00 |
Brener E. - Orolbai M.
|
3.05 | 1.38 | +25 | 05.05. 02:15 |
Kowalkiewicz K. - Lucindo I.
|
3.40 | 1.32 | +26 | 05.05. 02:30 |
Shore J. - Brito J.
|
2.28 | 1.63 | +26 | 05.05. 02:45 |
Craig P. - Borralho C.
|
4.65 | 1.20 | +26 | 05.05. 04:00 |
Pereira M. - Potieria I.
|
1.18 | 4.95 | +26 | 05.05. 04:15 |
Smith A. - Petrino V.
|
4.80 | 1.19 | +26 | 05.05. 04:30 |
Martinez J. - Aldo J.
|
1.67 | 2.20 | +26 | 05.05. 04:45 |
Pantoja A. - Erceg S.
|
1.50 | 2.59 | +32 | 05.05. 05:00 |
Strickland S. - Costa P.
|
1.44 | 2.79 | +1 | 02.06. 04:00 |
Makhachev I. - Poirier D.
|
1.18 | 4.95 | +1 | 02.06. 04:15 |
McGregor C. - Chandler M.
|
1.81 | 2.01 | +1 | 30.06. 06:00 |
Sporty walki UFC Fight Night
W BetBuilder 0.5 oznacza dokładnie połowę czasu trwania rundy (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Typy zakładów
Wszystko
Zwycięzca
Będzie remis
Koniec w 1.rundzie
Koniec w 2.rundzie
Koniec w 3.rundzie
Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Walka zakończy się przez poddanie
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
2.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
1.zawodnik wygra przez poddanie
2.zawodnik wygra przez poddanie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
Pokaż więcej
mniej
Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | więcej | data |
---|---|---|---|---|
Buckley J. - Ruziboev N.
|
1.68 | 2.19 | +1 | 11.05. 22:00 |
Ferreira D. - Rębecki M.
|
3.40 | 1.32 | +1 | 11.05. 22:00 |
Lewis D. - Nascimento R.
|
1.63 | 2.28 | +1 | 11.05. 22:00 |
Menifield A. - Ulberg C.
|
2.67 | 1.48 | +1 | 11.05. 22:00 |
McKinney T. - Ribovics E.
|
2.52 | 1.53 | +1 | 11.05. 22:00 |
Hooper Ch. - Borshchev V.
|
2.39 | 1.58 | +1 | 11.05. 22:00 |
Cortes-Acosta W. - Despaigne R.
|
2.28 | 1.63 | +1 | 11.05. 22:00 |
Ricci T. - Pennington T.
|
1.71 | 2.13 | +1 | 11.05. 22:00 |
Goff B. - Waters T.
|
2.39 | 1.58 | +1 | 11.05. 22:00 |
Johnson Ch. - Hadley J.
|
2.28 | 1.63 | +1 | 11.05. 22:00 |
Gooden J. - Jousset K.
|
2.79 | 1.44 | +1 | 11.05. 22:00 |
Caceres A. - Woodson S.
|
2.61 | 1.50 | +1 | 11.05. 22:00 |
Aldrich JJ - Hardy V.
|
2.28 | 1.63 | +1 | 11.05. 22:00 |
Moises T. - Klein L.
|
2.10 | 1.74 | +25 | 08.06. 22:00 |
Whittaker R. - Chimaev K.
|
2.79 | 1.44 | +1 | 22.06. 21:00 |
Sporty walki Oktagon MMA
Typy zakładów
Wszystko
Zwycięzca
Będzie remis
Koniec w 1.rundzie
Koniec w 2.rundzie
Koniec w 3.rundzie
Koniec w 4.rundzie
Koniec w 5.rundzie
Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Walka zakończy się przez poddanie
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
2.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
1.zawodnik wygra przez poddanie
2.zawodnik wygra przez poddanie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
Pokaż więcej
mniej
Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | więcej | data |
---|---|---|---|---|
Reso H. - Tomm E.
|
1.86 | 1.86 | 04.05. 18:10 | |
Peterhoff S. - Kirtzel L.
|
2.25 | 1.59 | 04.05. 18:30 | |
Brajshori E. - Odunjo T.
|
1.58 | 2.26 | +25 | 04.05. 18:50 |
Martin M. - Bekus A.
|
1.75 | 1.98 | +25 | 04.05. 19:10 |
Adamia B. - Brcic S.
|
1.92 | 1.80 | +25 | 04.05. 19:30 |
Holzer M. - Kurhela E.
|
1.27 | 3.47 | +25 | 04.05. 19:50 |
Kohout M. - Khapilaev I.
|
1.65 | 2.13 | +25 | 04.05. 20:10 |
Glismann L. - Siwiec L.
|
1.60 | 2.22 | +25 | 04.05. 20:40 |
Sanikidze M. - Farbod Iran N.
|
1.20 | 4.13 | +25 | 04.05. 21:10 |
Langer P. - Doussis M.
|
1.78 | 1.95 | +25 | 04.05. 21:40 |
Keita L. - Sardari A.
|
1.10 | 6.02 | +24 | 04.05. 22:10 |
Eckerlin Ch. - Broz M.
|
1.50 | 2.45 | +25 | 04.05. 22:40 |
Ilbay Ralf D. - Tripšanský D.
|
1.53 | 2.37 | +1 | 08.06. 18:00 |
Zawada D. - Mazuch M.
|
1.42 | 2.70 | +1 | 08.06. 18:00 |
Legierski M. - Wanliss A.
|
1.60 | 2.22 | 08.06. 18:00 | |
Duque A. - Machaev M.
|
3.04 | 1.34 | 08.06. 18:00 | |
Korkmaz A. - Amirkhani M.
|
1.58 | 2.26 | 08.06. 18:00 | |
Petrášek M. - Sami A.
|
1.72 | 2.02 | +1 | 08.06. 18:00 |
Silva L. - Gogoladze A.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Kozma D. - Surdu I.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Kincl P. - Penaz M.
|
1.50 | 2.45 | +31 | 08.06. 20:00 |
Vémola K. - Végh A.
|
1.90 | 1.90 | +31 | 08.06. 20:00 |
Barborík V. - Rajewski L.
|
1.40 | 2.77 | 20.07. 18:00 | |
Paradeiser R. - Torres D.
|
1.86 | 1.86 | 20.07. 18:00 | |
Lima F. - Magard J.
|
1.34 | 3.04 | +1 | 20.07. 18:00 |