Kursy
1.01
1000
Typy zakładów
Wszystko Mecz Wynik meczu - dwójtyp Zwycięzca (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) Spotkanie bez remisu Podwójna szansa (1.tercja lub mecz) Podwójna szansa - liczba goli w 1. tercji lub w meczu 1.gol Liczba goli w meczu Liczba goli w meczu (razem z dogrywką) Najpopularniejsze zakłady łączone Spotkanie/liczba goli liczba goli drużyna Mecz/liczba goli drużyny Mecz: handicap Drużyna wygra do zera Kazda z druzyn zdobedzie goli Obie drużyny strzelą gola W każdej z tercji padnie przynajmniej jeden gol W każdej z tercji padną przynajmniej dwa gole Drużyna strzeli gola w każdej tercji Obie drużyny strzelą gola w każdej tercji Drużyna liczba wygranych tercji Która drużyna wygra więcej tercji 1.tercja/spotkanie 1.tercja bez remisu 1.tercja: pierwszy gol 1.tercja liczba goli 1.tercja: obie drużyny strzelą gola 1.tercja: obie drużyny strzelą goli 1.tercja: handicap 1.tercja dokladny wynik 2.tercja 2.tercja liczba goli 2.tercja: obie drużyny strzelą goli 3.tercja 3.tercja liczba goli 3.tercja: obie drużyny strzelą goli Dokladna liczba goli Przedzial goli w meczu Dokładny wynik Gol w czasie 00:01-04:59 Gol w czasie 00:01-08:59 Gol w czasie 00:01-14:59 Drużyna strzeli gola grając w oslabieniu Będzie podyktowany rzut karny Zostanie zdobyty gol po strzale do pustej bramki Obronca zdobedzie bramke (razem z dogrywką) Ktorys z zawodnikow zdobedzie 2+ bramek (razem z dogrywką) Zostanie zdobyty hattrick (razem z dogrywką) Bramkarz zdobędzie punkt kanadyjski (razem z dogrywką) 1.drużyna-zawodnik strzeli gola/zdobędzie pkt. kanadyjski (razem z dogrywką) 2.drużyna-zawodnik strzeli gola/zdobędzie pkt. kanadyjski (razem z dogrywką) 1.tercja
Pokaż więcej
mniej
Mecz Zakład na zwycięzcę meczu w regulaminowym czasie gry. 1 0 2 więcej data
Edmonton - Florida 1337 Finał / stan serii (0:3)
2.33 3.90 2.52 +68 16.06. 02:07
Szwecja, Dania 2025
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 1-3 1-4 data