1.01
1000
Włochy, antuka
Typy zakładów
Wszystko Mecz (krecz=zwrot) SUPEROFERTA+: mecz Wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1 Dokładny wynik Liczba setów w spotkaniu wygra przynajmniej jeden set Wygra przynajmniej jeden set Mecz razem z kreczem 1.set Liczba setów. Wygra swój pierwszy gem serwisowy wygra swój pierwszy gem serwisowy 1.przegrany gem serwisowy w meczu Więcej asów Liczba asów Siniakova K. liczba asów Errani S. liczba asów Osaka N. liczba asów Brancaccio N. liczba asów Anisimova A. liczba asów Burel C. liczba asów Wiecej asów: handicap Więcej podwójnych błędów Liczba podwójnych błędów Siniakova K. liczba podwójnych błędów Errani S. liczba podwójnych błędów Osaka N. liczba podwójnych błędów Brancaccio N. liczba podwójnych błędów Anisimova A. liczba podwójnych błędów Burel C. liczba podwójnych błędów Wiecej podwójnych błędów: handicap Więcej asów i podwójnych błędów W co najmniej jednym gemie będzie as i podwójny błąd serwisowy Liczba gemów Liczba gemów zawodnika liczba gemów zawodnika Gemy handicap Mecz/liczba gemów wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie jeden set Więcej gemów (1.set/2.set) Mecz: suma gemów Sety handicap 1.set/spotkanie 1.set: liczba gemów 1.set: liczba gemów zawodnika Potapova A. 1.set: liczba gemów Vekic D. 1.set: liczba gemów Wang Xiyu 1.set: liczba gemów Tsurenko L. 1.set: liczba gemów 1.set: Przedział gemów 1.set: handicap (gamy) 1.set: dokladny wynik 1.set: suma gemow P/N Tiebreak w spotkaniu Tiebreak w 1.secie Będzie set do zera 2.set 2.set: liczba gemów 2.set: dokładny wynik Liczba przegranych gemów serwisowych Zwycięzca spotkania obroni piłkę meczową przeciwnika 1.set: stan po dwóch gemach-1:1 1.set: stan po czterech gemach-2:2 1.set: stan po sześciu gemach-3:3 Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka wygrywa wszystkie swoje gemy serwisowe Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka skorzysta z pomocy medycznej Jeden z zawodników/zawodniczek skreczuje podczas meczu Spotkanie potrwa dłużej niż 90 minut
2.22 1.67 +35 10.05. 11:00
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 1-4 1-8 1-16 data
155.00 55.00 25.00 12.00 5.10 08.05. 13:00
Wszystko Mecz (krecz=zwrot) SUPEROFERTA+: mecz Wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1 Dokładny wynik Liczba setów w spotkaniu wygra przynajmniej jeden set Wygra przynajmniej jeden set Mecz razem z kreczem 1.set Liczba setów. wygra swój pierwszy gem serwisowy Wygra swój pierwszy gem serwisowy 1.przegrany gem serwisowy w meczu Więcej asów Liczba asów Monteiro T. liczba asów Mensik J. liczba asów Monfils G. liczba asów Hanfmann Y. liczba asów Wiecej asów: handicap Więcej podwójnych błędów Liczba podwójnych błędów Monteiro T. liczba podwójnych błędów Mensik J. liczba podwójnych błędów Monfils G. liczba podwójnych błędów Hanfmann Y. liczba podwójnych błędów Wiecej podwójnych błędów: handicap Więcej asów i podwójnych błędów W co najmniej jednym gemie będzie as i podwójny błąd serwisowy Liczba gemów Liczba gemów zawodnika liczba gemów zawodnika Gemy handicap Mecz/liczba gemów wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie jeden set Więcej gemów (1.set/2.set) Mecz: suma gemów Sety handicap 1.set/spotkanie 1.set: liczba gemów 1.set: liczba gemów zawodnika Struff J.L. 1.set: liczba gemów Cachin P. 1.set: liczba gemów 1.set: Przedział gemów 1.set: handicap (gamy) 1.set: dokladny wynik 1.set: suma gemow P/N Tiebreak w spotkaniu Tiebreak w 1.secie Będzie set do zera 2.set 2.set: liczba gemów 2.set: dokładny wynik Liczba przegranych gemów serwisowych Zwycięzca spotkania obroni piłkę meczową przeciwnika 1.set: stan po dwóch gemach-1:1 1.set: stan po czterech gemach-2:2 1.set: stan po sześciu gemach-3:3 Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka wygrywa wszystkie swoje gemy serwisowe Spotkanie potrwa dłużej niż 120 minut